70 CSR LANDING 1120X340

Ochrana rodiny a zdraví

Mise Dettolu pro zdraví, projekty a iniciativy z celého světa.

Již více než 80 let Dettol chrání zdraví rodin. Pracujeme v komunitách po celém světě a s partnery přinášíme vzdělání o hygieně, které pomáhá udržet rodiny zdravé. Ať už vzděláváme nové rodiče nebo podáváme pomocnou ruku při katastrofě, jsme zavázáni udělat více pro zdraví. Přečtěte si více o našich  programech níže.

71 MUMS PROGRAMME 740X400

Výuka nových maminek zdravým návykům po celém světě

Dettol kontaktuje přes 10 milionů nových maminek po celém světě kvůli základům hygieny, aby ochránil jejich novorozené děti a rodiny.

72 SCHOOL CHILDREN 740X400

Učení dětí na základní škole zdravým návykům

Jednoduchý fakt, jako je mytí rukou, by mohl zachránit tisíce životů, náš školní program pro malé děti dělá z učení se o bakteriích a virech zábavu.

Article 3 Happy Mum And Happy Home

Tipy pro snadný a rychlý domácí úklid

Jakmile se stanete maminkou na plný úvazek, tak takové věci, jako je osobní čas a zábava, se budou muset přesunout někam pěkně dozadu. Vaší hlavní činností bude péče o malé, ať už to je přebalování, krmení nebo nakupování.

Article 7 Deep Cleaning Your Home

Důkladná dezinfekce domácnosti

Dokonce i v té nejčistší domácnosti najdete viry, bakterie a choroboplodné zárodky nemocí. Není možné se zbavit úplně všech virů a bakterií v domě, ale s Dettol uvidíte, že důkladný úklid domácnosti není neřešitelný úkol.

Article 8 - Keeping your bathroom clean

Tipy pro čistotu a úklid ve vaší koupelně

Úklid koupelny se jeví jako nikdy nekončící boj, ale opak může být pravdou. Připravili jsme pro vás pár rychlých, snadných, a hlavně užitečných tipů, na co si dát pozor.

Nahoru na stránku