Zdravé ruce

61 HEALTHY HANDS

Tipy pro hygienu rukou k ochraně vaší rodiny před škodlivými bakteriemi

Každý den nasbíráme na rukou všechny možné bakterie a ať to zní jednoduše, dobrá hygiena rukou je jedním z nejlepších způsobů, jak šířit škodlivé bakterie a zárodky a ochránit vás a vaši rodinu před nemocemi. Objevte více o technice mytí rukou a jak je mytí rukou důležité pro vaše zdraví.

200X200wash Your Hands

Jak si mýt ruce

Ruce si myjete celý svůj život - ale děláte to správně? Dobrá technika mytí rukou je rozhodující, abyste se ujistili, že chráníte sebe a ostatní před šířením škodlivých bakterií. Zjistěte, jak byste si měli mýt ruce s naším jednoduchým průvodcem.

621 IMPORTANCE OF HAND WASHING TO HEALTH 200X200

Rady při mytí rukou

Mytí rukou mýdlem je jedním z nejdůležitějších jednoduchých kroků hygieny k zabránění šíření infekce. I přesto si lidé vymýšlí různé výmluvy, aby si ruce nemuseli mýt. Čtěte dále a objevte nejběžnější výmluvy a proč jsou špatné.

343 HYGIENE AT SCHOOL 200X200

Zpátky do školy – tipy pro správnou hygienu

Každý nový rok přináší mnoho očekávání, radostí, ale i starostí. Nenechte, aby vám nebo vaším dětem viry a bacily znepříjemnily začátek školy. Díky Dettolu vám to půjde dobře....

611 HOW TO WASH HANDS DEVELOPED MARKETS 200X200

Proč je mytí rukou opravdu důležité?

Níže si přečtěte fakta, proč je důležité nepodceňovat mytí rukou.

Správné hygienou předcházíte šíření...

Healthy Hands 200

Jak si správně mýt ruce - návod

Jedná se o nejzákladnější doporučení, jak se chránit proti nemocem, bakteriím a virům. Správná hygiena a dezinfekce rukou jsou nezbytné jak pro vás, tak i pro vaše děti.

<>

Article 5 Tips To Make Handwashing Fun For Kids

Návod k mytí dětských rukou zábavnou formou

Ruce jsou jedním z nejčastějších přenašečů bakterií, virů a nemocí. Zejména pokud se jedná o zvídavé dětské ručičky, které vše rády objevují a seznamují se s okolním světem.

Article 6 Keeping Hands Clean In The Kitchen

Hygiena v kuchyni aneb mějte vždy čisté ruce

Správné mytí a hygiena rukou jsou tím nejlepším, nejefektivnějším a nejjednodušším způsobem, jak se chránit proti bakteriím a virům. Studie dokázaly, že v kuchyni může být nejvíce choroboplodných zárodků z celého domu.

Nahoru na stránku