Přeskočit na hlavní obsah

Dettol Antibakteriální ubrousky na porvrchy

Vhodné na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami

Zanechá váš domov hygienicky čistý

Dettol anibakteriální ubrousky* na povrchy ničí 99,9% bakterií a virů** a odstraňují 90% alergenů (prach, kočičí a psí srst, pyl) přítomných na utíraném povrchu. Lze je bezpečně použít na povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami, dětské židle, dřezy, odpadkové koše a na mnoho dalších.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Vhodné na:

Vlastnosti  Produktu

Návod k Použití

  1. Zatáhněte za otevíratelný kryt a vytáhněte ubrousek.
  2. Uzavřete po každém použití a skladujte krytem dolů, aby nedošlo k vyschnutí.
  3. Otřete povrch pro větší hygienu a po použití ubrousek zlikvidujte a umyjte si ruce.

Více způsobů použití tohoto produktu…

Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica sb. Enterice, Listeria monocytogenes, MRSA, Campylobacter jujeni, virus chřipky.

Koberce, čalouněné povrchy, látky.

Nejste si jisti, co dělat s našimi produkty až dojdou? Pokyny k recyklaci najdete na štítku produktu. Společně můžeme pomoci chránit a vytvářet čistší svět.

none
Ničí virus chřipky a nachlazení
Je prokázáno, že naše ubrousky ničí virus chřipky a nachlazení a pomáhají tak chránit vaši rodinu

Pokyny pro Bezpečné Zacházení

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

  • Zamezte styku s očima. Při zasažení očí: důkladně oči vypláchněte vodou.

  • Nesplachujte ubrousky do toalety.

  • Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobými účinky.

  • Ubrousky nejsou určeny pro osobní hygienu.

none

Složení

Účinná látka: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamonium-chloridy: 0,52 g/100 g tekutiny. S baktericidním účinkem 5 minut. Složení: dezinfekční činidlo, parfém.

FAQ’S

Naše dezinfekční přípravky obsahují účinné látky, které mají baktericidní a / nebo virucidní účinek. Za účelem potvrzení hladiny účinných látek jsou všechny produkty testovány podle evropských norem.

Po použití přípravku Dettol budete možná muset důkladně opláchnout povrchy, na které jste přípravek použili. Chcete-li zjistit, zda je to nutné, navštivte naši stránku s popisem daného produktu, nebo se podívejte na štítek přípravku. 

Nevhazujte a nesplachujte Dettol ubrousky do toalety, protože by to mohlo způsobit ucpání vašeho domovního odpadu a kanalizace. Ubrousky zlikvidujte vhozením do směsného odpadu.

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99,9% bakterií a virů* a mohou vám pomoci při ochraně vašich blízkých během chřipkové sezóny.

Tyto ubrousky jsou určeny k čištění povrchů. Neměly by být používány pro osobní hygienu. K dezinfekci rukou použijte antibakteriální gel na ruce Dettol.

Ano. Naše ubrousky lze použít na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, včetně dětských židlí. Dettol neobsahuje bělidla, barviva ani fosfáty.