Přeskočit na hlavní obsah

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Svěžest okurky

Jemné na kůži, drsné k mikrobům

Jednoduché a praktické použití

Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Jednoduché a praktické použití. Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol pomáhá podporovat správné návyky hygieny rukou. Péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži. Součástí sady je: 1 bezdotykový dávkovač mýdla, 1 tekuté mýdlo Dettol svěžest okurky - náplň do bezdotykového dávkovače, 2 baterie AA.

Vhodné na:

Vlatnosti produktu

Návod k použití

 1. Otevřete bateriový kryt.
 2. Vytáhněte červenou ochrannou pojistku, kterou vidíte za bateriemi.
 3. Uzavřete bateriový kryt – stiskněte jej pevně zpět na jeho místo. Držte dávkovač nad vaší dlaní. Posuňte přepínač pro zapnutí/vypnutí tak, abyste dávkovač zapnuli.
 4. Umístěte dávkovač na pracovní plochu. Do zařízení vložte náplň pro umývání rukou uzávěrem dolů a zacvakněte ji.
 5. Umístěte ruku pod trysku a k horní části senzoru, dokud nedojde k dávkování. Je možné, že pro první použití bude třeba tento postup několikrát zopakovat.
 6. Normálně si umyjte ruce.

Více způsobů použití tohoto produktu…

NEDÁVEJTE dávkovač pod tekoucí vodu. NEDÁVEJTE dávkovač do myčky.  
Jestliže je třeba dávkovač vyčistit, vypněte jej, otřete vlhkým hadříkem,  
který nepoškárbe povrch, a dúkladně vysušte. Zkontrolujte, zda na spodní straně trysky není nános mýdla – mohl by nechtěne aktivovat senzor. NEVYSTAVUJTE dávkovač přímému slunečnímu světlu. NEDÁVEJTE  
dávkovač do stojaté vody.

 1. Pokud nelze dávkovač zapnout: Zkontrolujte orientaci vložených baterií.  
  Pokud baterie vložíte správně, budou indikátory na přední straně dávkovače několik sekund blikat, po zapnutí zařízení a jeho připravení k  
  použití indikátory zhasnou. 
 2. Pokud dávkovač neuvolňuje mýdlo správně  
  NEBO neuvolňuje mýdlo vůbec: Zkontrolujte, zda ruce vkládáte mezi trysku a indikátor (viz schéma). Vypněte dávkovač. Očistěte jej dle popisu v části “Údržba dávkovače”. Pokud se mýdlo uvolňuje neúmyslně, přečtěte si část “Údržba dávkovače”.  

Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě  
vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejtelékařskou pomoc. Skladujte při pokojové teplotě. Pro děti od 3 let. Zapnutý dávkovač nedržte uprostřed, aktivoval by se tak senzor a uvolnila by se dávka mýdla. Před čištěním plochy, na niž je dávkovač umístěn, dávkovač vypněte, aby nedošlo k neúmyselnému uvolnění dávky mýdla. 

Tento výrobek obsahuje baterie. POZOR na správnou polaritu (+/-). Baterie nenabíjet, neotvírat a neházet do ohně. Nekombinujte nové a staré baterie, různé typy a značky: mohlo by dojít k explozi, vytečení a poškození přístroje. Baterie, které jsou přiloženy k výrobku, obsahují 0% rtuti, 0% olova, 0% kadmia. Před likvidací výrobku vyjměte baterie a odevzdejte je ke zpětnému odběru prodejci. Tato baterie je recyklovatelná. Prosím, vraťte použité baterie k recyklaci. Používejte pouze alkalické baterie. Ujistěte se, že obě záklapky jsou zajištěny tak, aby byl kryt plně utěsněn a odolný proti vlhkosti. Nvystavujte baterie vlivům vody, ohně nebo vysokých teplot. Nezpůsobujte žádný zkrat a pokud zjistíte nějaký únik z baterií, okamžitě je odstraňte. Odstraňte rovněž veškerý kontaminovaný materiál. Jestliže přistroj nebudete po delší dobu používat, vyjměte baterie. Baterie obsahují: 0% Hg, 0% Cd, 0% Pb. 

Vypněte dávkovač. Vyjměte náplň. Nahraďte ji pouze náplní do bezdotykového dávkovače Dettol. Zapněte dávkovač.

Nejste si jisti, co dělat s našimi produkty až dojdou? Pokyny k recyklaci najdete na štítku produktu. Společně můžeme pomoci chránit a vytvářet čistší svět.

none
Přesné dávkování mýdla prostřednictvím senzoru
Automaticky zaznamená vaše ruce. Žádné kapky, žádný nepořádek.

Pokyny pro bezpečné zacházení

 • Pouze pro zevní použití.

 • Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Pro děti od 3 let.

 • Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

 • Skladujte při pokojové teplotě.

  none

  Složení

  Ochrana před bakteriemi:
  Salicylic Acid
  Účinné čistící látky:
  Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin
  Jiné podpůrné látky:
  Aqua, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride
  Látky podporující svěžest:
  Parfum

  Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Sodium Ferrocyanide, CI 61570, CI 19140, CI 42090

  FAQ’S

  • Co se myslí pod pojmem „bezdotykový dávkovač mýdla“?

   Jde o automatický dávkovač mýdla, který obsahuje trysku, která automaticky dávkuje mýdlo pomocí senzoru, který zachytí vaše ruce když je umístíte do správné polohy pod trysku. Zbaví vás nutnosti dotýkat se jakéhokoli obalu a nabízí nejvyšší stupeň hygieny během mytí rukou.

  • Je Dettol bezdotykový dávkovač mýdla snadno doplňovatelný?

   Ano. Jednoduše vypněte zařízení a vyjměte prázdnou nádobku na mýdlo. Poté sejměte těsnění z víčka nové náplně, vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte na místo.