Co nás posouvá

Ochrana zdraví již více než 80 let

Zatímco Dettol začal s prevencí infekcí a nemocí v nemocnicích ve Spojeném Království, mise naší značky byla daleko větší. Aby udržel zdraví lidí, Dettol potřeboval ochránit rodiny jako součást jejich každodenního dne v jejich domovech.

To je naše mise pro zdraví. Naším prvním úkolem byla první pomoc, prevence říznutí a odřenin před infekcí. Od té doby se naše mise rozšířila na prevenci šíření nemocí způsobených bakteriemi na našich rukou, tělech, prádle a površích.

Nyní nabízíme mnoho produktů, všechny navržené k ochraně rodin před bakteriemi a nemocemi.

Naše značka navštěvuje každý rok školy, aby naučila děti, jak je důležité mýt si ruce, aby zůstaly zdravé. Každý rok, miliony nových maminek po celém světě od nás obdrží startovací balíček zdarma, který obsahuje informace o produktu a hygieně, abychom jim pomohli udržet jejich dítě zdravé.

V naší misi pro zdraví spolupracujeme s partnery, jako Save The Children, abychom se spojili s maminkami, které nás nejvíce potřebují v místech, kde je ochrana před nemocí rozdíl mezi životem a smrtí.

Každý rok jsme zavázáni udělat více pro zdraví rodin po celém světě.

Vážíme si našich partnerství s maminkami po celém světě a toho, že se staráme o zdraví jejich rodiny, a snažíme se poskytovat stále lepší osobní hygienické a čisticí roztoky, aby její domov a rodina zůstali zdravé.

Děkujeme, že jste součástí naší cesty.