Přeskočit na hlavní obsah
nonePoslání Dettol

Naše  Poslání

Značka Dettol chrání před nemoci způsobujícími mikroby a pomáhá zabezpečit zdraví rodin po celém světě už víc než 80 let.

none

NAŠE  HISTORIE

Věděli jste, že značka Dettol se poprvé objevila v roce 1933? Dettol byl původně používán v nemocnicích jako antiseptický přípravek pro matky po porodu a pro pacienty po operaci. V té době mohly infekce způsobit smrtící komplikace, ale po zavedení Dettolu poklesl výskyt horečky omladnic/poporodní infekce až o 50%.

Dozvědět se více
none
none

TRANSPARENTNÍ  SLOŽENÍ

Jsme hrdí na to, že nabízíme produkty, které jsou jednoduché, bezpečné a efektivní. Naše výrobky jsou vyrobeny z přísad, které jsou transparentní pro všechny a používají je miliony lidí po celém světě.

Dozvědět se více
none

SOCIÁLNÍ  VLIV

Dnes je Dettol používán rodinami po celém světě. Naše výrobky lze použít k mytí a dezinfekci rukou, čištění a dezinfekci povrchů i k odstranění plísní. Zjistěte více o tom, jak vracíme zpět světu.

Dozvědět se více
none
none

VĚDA A  INOVACE

Naše výzkumná, vývojová a inovační centra najdete po celém světě. Od našeho hlavního laboratorního centra v USA po naše regionální laboratoře ve Velké Británii, Číně a Indii. Zde zkoumáme, vyvíjíme a důkladně testujeme produkty, abychom se ujistili, že jsou to pravé pro vás a váš domov.

Dozvědět se více
none
none

ZDRAVÉ NÁVYKY  PRO RODIČE

Naším posláním je vždy hledat příležitosti, jak vzdělávat a vést rodiny k osvojení si zdravých návyků a k nejlepším metodám, jak je dosáhnout. Zjistěte, jak se snažíme pomoci novým rodičům poskytovat ochranu jejich rodinám.

Dozvědět se více
none

ÚSILÍ O  UDRŽITELNOST

Věříme ve vytvoření čistšího světa, a proto pracujeme na zavádění udržitelnějších inovací pro naše produkty. Laskavost k planetě přeci začíná doma.

Dozvědět se více

NAŠI PARTNEŘI

Jsme hrdí na to, že jsme partnerem mnoha předních zdravotnických organizací po celém světě, včetně Allergy UK, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association a dalších.