Přeskočit na hlavní obsah
noneRodina v obývacím pokoji

Naše Historie

Dettol, který byl poprvé používán v nemocnicích od 30. let 20. století, si brzy našel místo i v domácnosti. Dnes jsme přední světovou značkou hygieny, které důvěřují miliony lidí.

Všechno to začalo rozeným instinktem chránit

My všichni máme v naší povaze touhu chránit své blízké před újmami a nemocemi. Ať už jde o ochranu našich rodin, přátel, domácích mazlíčků nebo dokonce cizinců v našich komunitách - udržování zdraví a bezpečí lidí je v popředí naší mysli. Ale bez ohledu na to, kdo jste - zdravotnický pracovník nebo rodič, otázka ze všech stran vždy byla, jak mohu nejúčinněji chránit ty, na kterých mi záleží?

Věda jako klíč k vzpírání se vůči statu quo

Na počátku 19. století se věřilo, že nemoci jsou způsobeny nerovnováhou těla. Dettol však přijal jiný přístup. Byli jsme hrdí na progresivní vědu, která představovala nový způsob myšlení - že nemoc je způsobena mikroby, se kterými se potkáváme během našich každodenních činností. Později bylo zjištěno, že milionům nemocí lze předcházet účinnými hygienickými postupy.

Zrození Dettolu

Díky biologickému instinktu, který pomáhá chránit společnost a využívat naše vědecké znalosti, se Dettol vydal na misi k vytvoření zdravějšího, čistšího a bezpečnějšího světa. S ohledem na tuto misi jsme začali vyvíjet vysoce kvalitní a účinné produkty. Pak se zrodil koncept meče (k zabíjení škodlivých mikrobů) a štítu (k ochraně našich komunit). I po letech tuto ideologii stále prosazujeme a stali jsme se světovým lídrem v oblasti zdraví a hygieny, kterým jsme dnes.

Účinnost, důvěra & vzdělávání

Dettol byl vynalezen v roce 1933 pro lékaře, když po porodu umíraly miliony matek a dětí na sepsi. Vychovali jsme zdravotnické pracovníky a vyzbrojili jsme je Dettolem, aby dezinfikovali zdravotnický materiál před porodem, čímž jsme vyloučili vystavení pacienta bakteriím a virům. O něco více než 2 roky později klesl výskyt puerperální sepse (horečky omladnic) o 50%.

Dettol poster

1935 - 1939

Dettol byl představen lidem po celém světě ve formě antiseptické kapaliny, která je rovněž považována za jeden z našich nejznámějších produktů.

Dettol packs

1950

Dettol se stal víc dostupným

Two Dettol posters

1958

Začátek prodeje v obchodech s potravinami v Spojeném království

Dettol se díky inovacím stává průkopníkem v oblasti zdraví a hygieny

Nechtěli jsme, aby náš boj proti mikrobům skončil jen při dezinfekci zdravotnického materiálu a ošetření ran. Ruce, povrchy a oblečení jsou také živnou půdou pro bakterie a viry, které způsobují nemoce. V roce 1979 začala značka Dettol dále rozšiřovat své technologie, know-how a zdroje, aby mohla nadále přicházet s novými produkty, které pomáhají chránit více lidí a více míst po celém světě skutečně účinnými způsoby. A od té doby jsme inovovat nepřestali.

Products

Jak Dettol rostl a plnil svůj příslib ochrany, stal se více a více oblíbeným pro miliony lidí ve více než 124 zemích světa.

none

Faktem je, že ačkoli Dettol a naše ochranářská komunita zlepšili zdravotní a hygienickou péči po celém světě, stále máme před sebou bitvy, v kterých musíme bojovat pro lepší svět.

Chráníme

Snažíme se i nadále chránit před mikroby každý jeden okamžik. Bez ohledu na to, kdo jste a odkud jste. Jsme v tom společně, tak pojďme všichni bojovat za zdravější a šťastnější svět.

NAŠE ZNALOSTI