Přeskočit na hlavní obsah
noneMatka s dítětem

Dettol často kladené dotazy

Jak vám můžeme pomoci? Zde najdete nejčastěji kladené dotazy. Pokud nemůžete najít odpověď na svů dotaz, použijte vyhledávací panel na našem webu nebo nás kontaktujte.

Účinnost produktu

Naše dezinfekční přípravky obsahují účinné látky, které mají baktericidní a / nebo virucidní účinek. Za účelem potvrzení hladiny účinných látek jsou všechny produkty testovány podle evropských norem.

Existuje možnost, že by to mohlo být způsobeno nahromaděným vzduchem v uzávěru. Odstranění nahromaděného vzduchu:

  1. Umístěte produkt nad dřez nebo umyvadlo
  2. Přepněte sprej do polohy „OFF“
  3. Stiskněte spoušť a poté ji uvolněte
  4. Pomalu opakujte stláčení spouště
  5. Přepněte sprej do polohy „ON“
  6. Tím by se měl uvolnit veškerý vzduch, který se zachytil v hadičce, a produkt by měl fungovat

Pokud to ani po tomto procesu sprej nefunguje, kontaktujte náš tým zákaznických služeb na tel.č.:+420 234 147 096 nebo přes email: consumers_cz@rb.com

Po použití přípravku Dettol budete možná muset důkladně opláchnout povrchy, na které jste přípravek použili. Chcete-li zjistit, zda je to nutné, navštivte naši stránku s popisem daného produktu, nebo se podívejte na štítek přípravku.

Složení

Jako základní součást našeho etického přístupu se zavazujeme neprovádět testování na zvířatech, pokud k tomu nebudeme ze zákona povinni. Pokud jde o bezpečnost produktu nebo existuje požadavek na poskytnutí informací o klinických studiích před člověkem pro naše portfolio produktů, podstoupíme testování.

Zdraví a alergie

Pokud jsou naše výrobky používány správně, může být bezpečné je používat v blízkosti domácích mazlíčků. Nedovolte však domácím mazlíčkům lízat nebo chodit po mokrém a čerstvě dezinfikovaném povrchu. Než misky a hračky dáte zpět svému mazlíčkovi, důkladně je opláchněte. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Je bezpečné používat výrobky Dettol na dětské vybavení?

Obaly a nákup

Žádáme spotřebitele, aby recyklovali naše obaly, kde je to možné. Pokyny k recyklaci naleznete na obalu našich produktů. Společně můžeme chránit a vytvářet čistší svět.

Nevhazujte a nesplachujte Dettol ubrousky do toalety, protože by to mohlo způsobit ucpání vašeho domovního odpadu a kanalizace. Ubrousky zlikvidujte vhozením do směsného odpadu.

Zavázali jsme se odstraňovat a omezovat používání plastových obalů na jedno použití, kdykoli je to možné, abychom pomohli řešit a omezit účinek, který mají plasty na naši planetu. Chcete-li se dozvědět více o našich snahách o udržitelnost, přečtěte si více zde.

Chcete-li zjistit, kde si můžete zakoupit naše produkty, navštivte naše stránky s popisem produktu a zjistěte, kde jsou dostupné.