Přeskočit na hlavní obsah
noneStromy a nebe

Úsilí o Udržitelnost

Věříme ve vytvoření čistšího a zdravějšího světa. Proto tvrdě pracujeme na zlepšování naší uhlíkové stopy od začátku životnosti našich produktů až do samého konce. Koneckonců věříme, že laskavost k planetě začíná doma.

Projekt Trigger

Projekt Trigger - iniciativa Dettol - má vznešený cíl: vytvořit celou kolekci produktů z udržitelných ingrediencí.

Už jsme začali. Naše nové ubrousky na čištění povrchů jsou vyrobeny ze 100% biologicky odbouratelného rostlinného vlákna; naše sáčky na doplnění dezinfekčních sprejů obsahují o 70% méně plastu - a chystáme mnoho dalšího.

Naše inovativní spoušť na sprejích bez obsahu kovu, která byla uvedena na trh v roce 2018, je nyní aplikovaná napříč globálním portfoliem produktů. Také jsme vytvořili menší lahve s rozprašovačem, který v krátkodobém horizontu sníží naše celkové používání plastů.

A co víc, navázali jsme partnerství s TerraCycle v USA a Velké Británii za účelem recyklace materiálů, které nejsou široce recyklovatelné na místní úrovni, včetně flexibilních laminátů.

A je toho mnohem víc...

none

Náš závazek o plastech

Značka Dettol se společně s naší mateřskou společností RB zavázala odstranit a omezit používání plastových obalů na jedno použití, kdykoli je to možné, aby pomohla řešit a omezit vliv plastů na naši planetu.

Do roku 2025:

  • 100% našich obalů bude recyklovatelných nebo opakovaně použitelných.
  • V obalech, ve kterých budeme pokračovat v používaní plastů, zajistíme, aby alespoň 25% z jejich obsahu bylo do roku 2025 z již recyklovaného plastu, pokud je to možné a pokud je to povoleno regulačními orgány.
  • Všechny produkty Dettol budou jasně označeny, aby jste věděli, jak je nejlépe recyklovat.
  • Budeme pokračovat v našich projektech zaměřených na zlepšení recyklovatelnosti problematických materiálů, včetně laminátů, tub, PVC blistrů, kompozitů a pumpiček.

Naše práce tím ale nekončí, budeme i nadále hledat různé partnery a příležitosti, kterých se můžeme chopit a tak dělat víc pro čistší a zdravější svět.

NAŠE ZNALOSTI