Přeskočit na hlavní obsah
noneRB laboratorium s pracovníky

Věda a Inovace

Naše výzkumná, vývojová a inovační centra najdete po celém světě. Od našeho hlavního laboratorního centra v USA po naše regionální laboratoře ve Velké Británii, Číně a Indii. Zde zkoumáme, vyvíjíme a důkladně testujeme produkty, abychom se ujistili, že jsou to pravé pro vás a váš domov.

Výzkum a vývoj

Již více než 80 navrhujeme výrobky pro vaši domácnost a osobní péči. Snažíme se zajistit, aby naše výrobky byly vždy tím nejlepším pro potřeby vaší rodiny a domácnosti. Náš cíl chránit lidi prostřednictvím hygieny nás dovedl k závazku inovovat naše produkty každý rok. Za našimi inovacemi stojí talentovaní výzkumníci, vědci a odborníci na hygienu po celém světě. Pomáhají nám převzít vedoucí roli v oblasti hygieny, ale také spolupracujeme s místními a globálními organizacemi a přistupujeme ke zdraví a hygieně jako jednotná síla.

Věda v kostce

Jak odstraňujeme viry?

Cílem viru je replikovat se, ale sám to nedokáže. Virus se musí dostat dovnitř nás a infikovat naše zdravé buňky. Různé povrchy mohou být snadno kontaminovány virem, zvláště pokud jsou v těsné blízkosti někoho, kdo je infikován. Tyto povrchy poskytují dočasný domov pro viry, které sa pak můžou přenést do lidksého organizmu především na rukou těch, kteří s povrchy přicházejí do styku. Znečištěné ruce pak mohou přenést jakýkoli přítomný virus na náš obličej, kterého se během dne často dotýkáme. To poskytuje viru cestu do našich těl.

Dezinfekční produkty Dettol však pomáhají zničit virus na površích nebo na našich rukou, a proto v první řadě zabraňují jeho vniknutí do těla a přerušují cyklus infekce.

Jak ničíme bakterie

Bakterie ničíme tím, že způsobíme poškození proteinů a vnější vrstvy bakteriální buňky a celá buňka se následně jednoduše rozpadne a zemře. Více informací najdete níže.

Prohlášení o našem složení

Naše výrobky bojují proti patogenům a škodlivým mikroorganismům, které se nacházejí na našich rukou, tělech, tkaninách a površích. Naše složení je důkladně testováno, a uvedeno na našem obalu k zajištění vaší bezpečnosti.

Objevte více v naší sekci Transparentní složení.

none

Inovace

Náš přístup k vývoji produktů

Vývoj produktů je hlavní součástí našeho podnikání a výsledkem neochvějného závazku k dokonalosti.

  1. Regulační dohled zajišťuje, že dodržujeme zákony celého světa. To nám pomáhá vyrábět kvalitní konečný produkt, který je bezpečný pro použití.
  2. Naše analytické schopnosti nám umožňují důkladně testovat naše produkty s ohledem na zachování výjimečně vysokých standardů klinické excelence.
  3. Vědecká inovace nám pomáhá identifikovat nové technologie, vyvíjet nové produkty a zůstat na špici udržitelného balení produktů.

Na udržitelnosti záleží

Inovujeme produkty, které pomáhají chránit vaši rodinu a životní prostředí. Ať už se jedná o ekologičtější obaly s bezpečnostními uzávěry, recyklační iniciativy nebo udržitelné získávání surovin, naším cílem je vždy udělat něco navíc. Objevte více.

NAŠE ZNALOSTI