Přeskočit na hlavní obsah
noneŽena vybírá produkty

Transparentní Složení

Přemýšleli jste někdy, z čeho jsou vyrobeny dezinfekční prostředky a i když jste si přečetli zadní část obalu stále jste netušili, co za ingredience produkt obsahuje? Tak tahle část je právě pro vás.

Co to znamená být transparentní?

V Dettolu věříme, že nestačí být upřímný o složení našich produktů, ale musíme být také transparentní. Jaké ingredience jsou v našich produktech? Jak je můžeme formulovat pro spotřebitele tak, aby jim rozuměli? Jaký je účel těchto ingrediencí? Zde vám na některé dotazy ohledem transpatentnosti odpovíme.

Proč je transparentnost důležitá?

Věříme v proaktivní přístup v poskytování transparentních informací o složení našich produktů, abychom vám mohli poskytnout celý příběh o produktech, které přinášíte do svého domova a používáte kolem svých blízkých.

none

Jsme nesmírně hrdí na to, že můžeme poskytnout informace o složení na některých obalech našich produktů a také na našich webových stránkách v sekci "Produkty". Jednotlivé ingredience dělíme do sekcí podle funkčnosti, aby bylo jejich pochopení hračkou. Zde je příklad.

Co tedy dáváme do našich produktů?

Antibakteriální a virucidní účinné látky pro skvělou ochranu před mikroby.

Spolehněte se na nás při ochraně proti bakteriím a virům. Již téměř století vyrábíme vysoce kvalitní produkty, které bojují proti patogenům a škodlivým mikroorganismům, které se nacházejí na rukou, tělech, tkaninách a površích. Používáme účinné látky pro zabíjení mikrobů, jako je peroxid vodíku, kyselina mléčná, kyselina citronová a další, které pomáhají chránit vaši rodinu před škodlivými bakteriemi a viry.

Zjistite více o vědě, která stojí za našimi účinnými látkami zde: Věda a Inovace

Účinné čistící látky

Čisticí látky tvrdě pracují, aby odstranily nečistoty, mastnotu a špínu. Pomocí směsi přírodních a syntetických přísad, které jsme vytvořili, produkují naše čisticí složky mydliny a bohatou pěnu, které nejen dezinfikují, ale dělají z čištění hračku.

Podpůrné látky

Přísady klasifikované jako „podpůrné látky“ mají za cíl spojit přísady a vytvořit produkt se vzhledem, texturou a výkonem, který splní vaše očekávání. Mezi podpůrné látky patří pojiva, kalidla, konzervační látky a objemové přísady, které vám poskytnou zážitek z používání Dettol produktů, který znáte, milujete a kterému důvěřujete.

Kapka vůně

Naše výrobky jsou smíchány s oblíbenými vůněmi spotřebitelů a jsou pečlivě testovány. Používáme vůni jako náznak pro naše smysly, že naše tělo, povrchy a oblečení jsou čisté. Naše vůně se skládají z éterických olejů nebo částečně syntetických přísad a nikdy nezklamou.

Jemné zvláčňovače

U našich produktů osobní péče se zvlhčovače používají k ochraně, hydrataci a výživě pokožky. Tyto zvláčňovací složky zajišťují, že čisticí a dezinfekční účinné látky nikdy nevysuší vaše ruce a tělo, ale naopak zanechají pokožku jemnou a hydratovanou.

NAŠE ZNALOSTI