Přeskočit na hlavní obsah
noneDěťátko u doktora

Zdravé Návyky pro Rodiče

Víme, že i ty nejmenší změny v hygieně mohou mít obrovský vliv na naše zdraví. Proto jsme si dali za cíl neustále hledání příležitostí k vzělávání rodin ke zdravým návykům.

Zdravější postupy pro zdravější děti

Mít dítě je pro nové rodiče nesmírně obohacující a vzrušující období, ale přichází také s obrovskou odpovědností za péči o tento balíček radosti. V této době se ochrana novorozenců před nemocemi a infekcemi stává důležitější než kdy předtím, koneckonců novorozenci jsou obzvláště zranitelní, protože jejich imunitní systém ještě není plně vyvinut.

Učíme nové maminky zdravým návykům po celém světě

Dettol má více než 80 let odborných znalostí v oblasti hygieny a trvalý zájem na ochraně novorozenců a kojenců před infekcí. Proto každý rok oslovujeme nové matky po celém světě s hygienickým vzděláváním.

none

Spolupracujeme s odborníky

Spolupracujeme s řadou partnerů od charitativních organizací a nevládních organizací až po zdravotnické pracovníky, jako jsou pediatři, porodní asistentky a různé vládní organizace ve více než 40 zemích po celém světě, abychom oslovili nové maminky a naučili je některé základní, ale důležité návyky správné hygieny, které pomáhají chránit zdraví , nejen jejich nového miminka, ale celé jejich rodiny.

Ochrana pro všechny

Naším cílem je podporovat nové rodiče, pomáhat jim udržovat jejich rodiny zdravé, a naučit je, že některé opatření můžou být nesmírně účinné a poskytnout jejich rodině ochranu.

V Dettolu vášnivě věříme v sílu správné hygieny a edukace, protože správná hygiena pomáhá chránit rodiny před nemocemi a pomáhá dát novorozencům zdravý začátek do života.

NAŠE ZNALOSTI