Přeskočit na hlavní obsah
noneDiskutující lidé za stolem

Naši Partneři

Jsme hrdí na to, že jsme partnerem mnoha popředních zdravotnických organizací po celém světě, včetně Allergy UK, Transport for London, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association a mnoha dalších.

Přečtěte si více o našich jedinečných globálních partnerstvích.

Transport for London (Doprava pro Londýn)

V roce 2020 se značka Dettol a Transport for London spojily, aby zajistily, že antibakteriální gel na dezinfekci rukou bude na všech 270 londýnských stanicích metra. To ve snaze bojovat proti ničivému dopadu koronaviru a povzbudit lidi, aby měli důvěru vrátit se zpět do veřejné dopravy.

Projekt Naděje

Reckitt Benckiser (RB) a partneři se spojili, aby přinesli revoluci v přístupu ke zdravotnickým a hygienickým výrobkům u 1 milionu venkovských domácností. Projekt je podporovaný vládou Spojeného království. Jeden milion venkovských domácností dostane kvalitní zdravotnické a hygienické výrobky.

Water.org (Keňa)

Rodina RB (která zahrnuje Dettol) přispěla 69 milionů KSh (kenských šilinků) organizaci Water.org ve snaze učinit z hygieny právo a nikoli privilegium. Doufáme, že změníme životy více než 68 000 Keňanů a zmobilizujeme alespoň 292 milionů KSh. v novém kapitálu, aby do dvou let skončila vodní a sanitační krize v Keni.

Malé dítě s houbičkou

Globální rada pro hygienu v Spojeném království (The Global Hygiene Council)

Globální rada pro hygienu poskytuje rodinám, školám a podnikům praktické hygienické rady pro domácnost i jednoduché tipy, jak udržovat hygienu na cestách. Rada, která byla založena v roce 2006, doufá, že z dlouhodobého hlediska změní hygienické chování veřejnosti. Dettol poskytl Radě od jejího založení neomezený grant.

Allergy UK (Spojené království)

Jeden člověk ze tří trpí alergiemi v určitém okamžiku svého života a Allergy UK ví, jak důležité je mít přístup k specializovanému poradenství v oblasti alergií. Dettol uzavřel partnerství s touto charitativní organizací, aby jí pomohl oslovit a pomoct ještě více lidem.

BSI (India)

Země kde 53% populace nemá přístup na toaletu a více než 120 tisíc dětí do 5 let zemře ročně na průjem. Indie potřebuje naši pomoc. „Dettol Banega Swachh India“ je ambiciózní pětiletý program zaměřený na potřeby hygieny a sanitace v Indii. Zavázali jsme se investovat částku 100 mld INR (indických rupií) do této iniciativy, jejímž cílem bude podpora skutečné změny chování a zlepšení hygienických zařízení po celé Indii.

Uber (Austrálie)

Rok 2020 byl náročný, a proto jsme hrdí na to, že jsme vytvořili partnerství s Uber Austrálie. Automobily Uber a Uber Eats jsou vybaveny antibakteriálními gely a dezinfekčními ubrousky Dettol, které pomáhají řidičům a spotřebitelům využívat služby aplikace s důvěrou.

NAŠE ZNALOSTI