Breadcrumbs

Učení dětí na základní škole zdravým návykům

Vaši roztomilí, malí neposedové strkají ruce do všech možných nečistot. Jste-li kolem, můžete je pohlídat, a ujistit se, že jejich ruce jsou vyčištěny poté, co jdou na záchod, nebo před tím, než jí. Ale když jsou ve škole? Jak víte, že ty správné návyky, které jste nastavily jsou dodržovány?

Škola je místo, kde se bakterie snadno přenáší, protože spousta dětí je v kontaktu. Stačí jedno dítě, které nedodržuje tyto dobré návyky aby rozšířil potenciální infekci na ostatní.

Bohužel, v mnoha zemích, zejména těch rozvojových, zemřou denně 2000 dětí na nemoce, kterým by se dalo předejít. Je to např. průjem a některým úmrtím by se dalo předejít jednoduchým umytím rukou mýdlem.

Dettol investuje do mnoha vzdělávacích programů po celém světě a učí děti školního věku o zdravých, hygienických návycích. Děláme náš program zábavný, poutavý a interaktivní pro děti.

  • V roce 2013 jsme se spojili s více než 63 miliony dětí po celém světě s hygienickým vzděláním - mytí rukou mýdlem. Udělali jsme to tak, že jsme učitelům poskytli zdroje na podporu dobrých hygienických návyků a abychom odměnili děti zdravýma rukama spolu s jejich rodiči.
  • V Číně jsme pomohli zlomit dva světové rekordy spoluprací se Save the children a porotou pro místní kampaň pro zdraví v provincii Ahui. 2571 dětí vytvořilo nový rekord v nejdelším řetezu podaných rukou. Dospělí dobrovolníci se připojili v počtu 366 a vytvořili rekord s nejvíce účastníky v závodě mytí rukou.
  • V USA, Lysol, naše americká značka pro ochranu proti bakteriím, spolupracovala se dvěma americkými organizacemi aby vytvořili program "Zdravé Návyky" pro vzdělávání dětí školního věku po celých Spojených Státech.

V Dettole věříme ve vzdělání ke zdraví, pramení to z jádra kým jsme, protože to pomáhá chránit rodiny před nemocemi a pomáhá chránit děti před nemocemi a propagovat zdraví pro celou rodinu.