Breadcrumbs

Výuka nových maminek zdravým návykům po celém světě

Mít nové miminko je nesmírně obohacující , vzrušující doba pro nové maminky, což také přichází s obrovskou odpovědností za péči o tento uzlíček štěstí. V této době se ochrana nového dítěte před nemocí a infekcí stává důležitější než kdy jindy, protože novorozenci jsou zvláště zranitelní, jak jejich imunitní systém ještě není plně vyvinutý

Dettol má více než 80 let zkušeností v hygieně a trvalý zájem na ochraně novorozenců a kojenců před infekcí. To je důvod, proč se každý rok spojíme s více než 8 miliony nových maminek po celém světě s vzděláním o hygieně.

Pracujeme s různými partnery od charity a neziskových organizací po zdravotnické pracovníky, jako jsou pediatři a porodní asistentky a různé vládní organizací ve více než 40 zemích po celém světě abychom se spojili s novými maminkami a naučili je některé základní, ale významné hygienické návyky na ochranu zdraví, nejen jejich nově příchozích, ale jejich celých rodin. To je nesmírně důležité, protože každý rok více než 800.000 dětí zemře do pěti let věku při průjmu, což je onemocnění, které může být vyloučeno praktikováním dobré hygieny.

Naším cílem je podpořit nové maminky a pomoci jim udržet jejich rodiny zdravé a naučit je, jak i malé zásahy mohou mít obrovský vliv na zdraví a poskytnout ochranu celé jejich rodině. 

V Dettolu věříme ve vzdělání ke zdraví, pramení to z jádra kým jsme, protože to pomáhá chránit rodiny před nemocemi a pomáhá novým dětem získat zdravý start do života.