Přeskočit na hlavní obsah
noneCo má mít čerstvá maminka po ruce?

Co má mít čerstvá maminka po ruce?

Níže jsme pro vás sestavili malý seznam čisticích prostředků, bez kterých byste se jako nová maminka neměla obejít.

Čistá a uklizená domácnost vyžaduje občas opravdu hodně úsilí a může se stát chaotickým úkolem, pokud nenakupujete všechny čistící potřeby na jednom místě. Nemusíte se tím ale tolik stresovat hlavně, pokud jste čerstvou maminkou. Je zřejmé, že úplně perfektní pořádek doma neudržíte pořád, ale když jde o malé děti, alespoň na hygienickou čistotu byste měli dbát. Níže najdete seznam produktů, bez kterých byste se jako nová maminka neměla obejít a pár čistících a dezinfekčních tipů.

Víceúčelový čistič

Příprava jídla, péče o miminko a uklízení po něm se rychle může zkomplikovat. Není potřeba spoléhat se na více produktů při čištění různých povrchů vašeho domova, když vše, co potřebujete, můžete najít v jednom produktu. Podívejte se na antibakteriální sprej Dettol*,který nabízí všestranné řešení pro váš úklid.

HEPA filtry

Verdikt na účinky alergenů na miminka stále není jasný, ale je lepší se pojistit použitím HEPA filtrů v ohřívačích a vysavačích. HEPA je zkratka pro „high-efficiency particulate arresting = vysoce efektivní zachycování částic“. Tyto filtry zachycují drobné částice, které způsobují alergie, a udržují vzduch, který cirkuluje vaším domovem, v maximální možné míře bezpečný.

Dezinfekce na ruce

Je samozřejmé, že kromě domácnosti musíte i vy udržovat správnou hygienu. Důkladné mytí rukou mýdlem je základ. Když jste ale na cestách, nebo venku a nemáte po ruce vodu a mýdlo použijte například Dettol antibakteriální gel na ruce*. Ideální, když jste vy a vaše dítě venku!

none

Pratelné hadříky

Za výměnu papírových ubrouskú za látkové hadříky z mikrovláken vám příroda poděkuje. Hadříky z kvalitních mikrovláken jsou savé, odolné a po vyprání se dají opět používat. Být matkou je někdy špinavá práce a tyto hadříky vám mohou ušetřit jak peníze tak čas strávený opakovaným nakupovaním papírových ubrousků.

Dezinfekční ubrousky

V našem pořadníku užitečných produktů najdete rozhodně na prvním místě Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy*,které nejen udrží váš domov čistý, ale také odstraní bakterie a viry. Můžete je použít k dezinfekci povrchů, čištění každodenních nečistot i odolnějších skvrn. Ničí 99,9% bakterií a virů*, což je dělá nevyhnutné pro všechny kuchyně, koupelny a pokojíčky.

Připravit se na to, abyste udrželi domov svého nového děťátka čistý a bezpečný, je stejně snadné jako mít tuto novou soupravu na přežití maminky připravenou a čekat na uvedení do provozu. Sestavte si svůj kit ještě dnes, abyste byli připraveni řešit každou situaci.

Připravit se na to, abyste udrželi domov svého nového děťátka čistý a bezpečný, je stejně snadné jako mít tyhle produkty připravené. Sestavte si svůj arzenál na čištění ještě dnes, abyste byli připraveni řešit každou situaci.

Pro další informace o tom, jak můžete udržovat zbytek svého domova v čistotě - klikněte sem.

*Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

NAŠE ZNALOSTI