Breadcrumbs

Čistý a bezpečný domov pro malé děti

S příchodem malého novorozence do domácnosti začínají radosti a zároveň i starosti najednou. Je to ovšem situace, kterou si užívají všichni členové rodiny a samozřejmě hrdí rodiče nejvíce. Proto je potřeba myslet na čistotu a bezpečnost pro vašeho malého ještě dříve.

Níže máme pár rad, abyste dokázali max. využít čas a domácnost uklidit efektivně a rychle. Čistý a bezpečný domov je základ pro vaše malé.

  • Koupelna
    • Jedná se o jednu z místností v domácnosti, kde se může držet nejvíce virů a bakterií. Ovšem pokud budete používat Dettol antibakteriální sprej na povrchy, tak se nemusíte bát, protože dokáže zničit až 99,9 % všech virů a bakterií.
  • Kuchyň
    • V kuchyni může vznikat mnoho choroboplodných zárodků, které určitě nepodceňujte. Obzvlášť, když v kuchyni připravujete pokrmy a i tam jíte. Určitě doporučujeme používat Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy.
  • Dětský koutek
    • Z hlediska bezpečnosti a čistoty se nejspíše bude jednat o nejdůležitější kout, který doma máte. Děti si hrají se spoustou hraček a často i samy hračky cestují po celé domácnosti. Vaše malé zvídavé dítě si každou novou hračku musí pořádně vyzkoušet a často i ochutnat.

Nenechte se stresovat nečistotami. Pokud víte, že na úklid nemáte moc času, zaměřte se hlavně na místa, kde vaše malé tráví nejvíce času. Věříme, že to pro vás bude hračka a vy si budete moci užívat malá i velká dobrodružství s vaším maličkým.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.