Breadcrumbs

Co má mít čerstvá maminka po ruce?

Čistá a uklizená domácnost vyžaduje občas opravdu hodně úsilí. Nemusíte se tím ale tolik stresovat hlavně, pokud jste čerstvou maminkou. Je zřejmé, že úplně perfektní pořádek doma neudržíte pořád, ale když jde o malé děti, alespoň na hygienickou čistotu byste měli trochu dát.

Níže pro vás máme malý seznam čisticích prostředků pro děti, bez kterých byste se neměla obejít:

1. HEPA filtr vzduchu – Pokud je dítě malé, tak ještě nemusíte vědět, zdali trpí alergiemi na prach atd. Díky těmto filtrům, které se nejčastěji dávají do vysavačů, budete mít vzduch doma čistší a zdravější. Filtry dokáží zachytit velice drobné částice ve vzduchu, které si často ani nedokážeme představit.

2. Ruční dezinfekce – Základem je mít čisté ruce - nemusí se pouze jednat o proces před jídlem. Dettol 0,2 % antiseptický sprej je perfektním řešením před bakteriemi doprovázející infekce drobných ran.   Může se použít okamžitě a má dezinfekční efekt.

3. Pratelné utěrky – Ty je potřeba mít vždy blízko po ruce, především v kuchyni. Můžete případně používat papírové, které jsou na jedno použití. Naopak utěrky z kvalitních mikrovláken jsou savé, odolné a po vyprání se dají opět používat.

4. Dezinfekční ubrousky – Jak v kuchyni, tak i v dalších místnostech není na škodu mít po ruce Dettol antibakteriální ubrousky, které zničí až 99.9 % všech bakterií a virů. Ubrousky je možné používat na dětské hračky, prostory, kde připravujete jídlo atd.

 

Udržet váš domov hygienicky čistý a bez bakterií je díky Dettolu pro vás snazší. Ať už si vaše miminko bude hrát doma na podlaze anebo v dětském koutku, na čistotu se můžete spolehnout. Naše doporučení máte výše a my už jen doufáme, že si doma společně všichni užijete hodně legrace a zábavy.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.