Breadcrumbs

Dítě v domácnosti – odstranění chlupů z domácího mazlíčka

Pokud očekáváte příchod nového člena rodiny, může být pro vás trochu stresující všechno správně připravit, ale nemusíte se bát. Dettol vám dostatečně pomůže s hygienou a čistotou domova, a to i pokud máte v domácnosti psa nebo kočku.

Vyčistit pořádně domácnost od chlupů z domácího mazlíčka není nic jednoduchého. Je však třeba tento důkladný úklid provést ideálně několik týdnů před porodem, protože těsně před porodem na to nebudete mít ani pomyšlení. S naším antibakteriálním sprejem na povrchy Dettol vše zvládnete úplně snadno.

Na koberce a další čalounění použijte vysavač s kvalitním filtrem (např. HEPA[1]). Kvalitní filtry dokáží dostat mnoho nečistot a špíny z koberců. Tyto filtry například používejte v domácnosti, kde jsou alergici na prach. Kvalitní filtry navíc dokáží zachytit i nečistoty a prach ze vzduchu.

Pokud se budete chtít zaměřit i na další povrchy, jako jsou kuchyňská linka, kliky atd., můžete použít antibakteriální ubrousky. Zajistí vám perfektní čistotu s odstraněním 99,9 % bakterií, takže si vaše děťátko bude moci v klidu a v bezpečí doma hrát.