Breadcrumbs

Připravte domov na dítě – pes v domácnosti

Jako správná nastávající maminka připravujete už v těhotenství vše na narození vašeho děťátka. A nemusí se jednat pouze o dětské oblečení a plíny, ale i například čistotu domova. Dbejte na hygienu a čistotu v domácnosti. Pokud máte navíc pejska, je jasné, že se s úklidem určitě nudit nebudete.

Těhotenství by mělo být vaše období klidu a štěstí. Ovšem řekněme si na rovinu, málokdo ho tak opravdu prožije. S pejskem v domácnosti hrozí asi největší rizika nečistoty při příchodu z procházky, pak psí nehody s výkaly anebo špinavé a oslintané psí hračky. Na to vše máme pomocníka, který vám pomůže, a tím je Dettol.

Psí nehody v domácnosti

Základ je naučit psa chodit na psí záchod nebo se vyprazdňovat alespoň venku. Snažte se to učit psa ještě dokud je štěně. Je ale jasné, že min. ze začátku se vám to vždy nepovede, a když už nějakou tu loužičku nebo hovínko pes udělá, je potřeba to po něm uklidit. Na to je perfektní nás antibakteriální sprej Dettol, který se vypořádá s bakteriemi a viry. Účinně odstraňuje až 99,9 % bakterií, takže si můžete být jisti, že budete mít domov čistý a svěží, protože Dettol pohlcuje i zápach.

Čistota psích hraček

Nejenom pejsek, ale i vaše děti jsou hravé a mají rády hračky. A nejtypičtěji si hrají vždy s tou hračkou, která jim nepatří. Malé dítě i štěňátko jsou velice zvídavé, takže každou hračku budou chtít vyzkoušet a případně co nejvíce ocumlat a rozkousat. Doporučujeme, abyste se snažili tyto hračky dávat od sebe a dávali si pozor, kdo si s čím hraje. Ovšem nejste stroj a nemusíte vždy všechno vidět, takže pokud si nejste jistá, je dobré vždy hračky očistit antibakteriálním sprejem Dettol. Opláchněte vodou, usušte a máte vystaráno.

Říka se, že pes je nejlepším přítelem člověka, nezapomínejte ale na jeho správnou výchovu. Vaše dítě tak bude mít o jednoho kamaráda víc. Nezapomínejte ovšem ani na výchovu dítěte, jak se má chovat k psovi atd. Vše musí být ve společné rovnováze a budete šťastná r