Breadcrumbs

Týdenní harmonogram domácího úklidu pro nastávající maminky

Každá nastávající maminka má při očekávání nového člena domácnosti spoustu starostí a nejistot. Proto je potřeba se na tuto událost umět dopředu připravit a případně vše i co nejlépe naplánovat, abyste dokázali pružně reagovat. Je jasné, že jak přijedete z porodnice domů, nebude na nějaký domácí úklid čas ani chuť. Proto si vše připravte dopředu, aby vaše miminko vyrůstalo v čistém a bezpečném domově.

 

Zde je pár tipů, jak si vytvořit efektivní úklidový harmonogram:

1. Doporučujeme dělat jej na začátku týdne, zbytek pak budete mít volnější. Nemusí se jednat hned o pondělí ráno, ale pokud se naučíte uklízet začátkem týdne, určitě si ušetříte spoustu času. S Dettol vám bohatě postačí antibakteriální sprej na povrchy, takže to pro vás bude docela snadné. Antibakteriální sprej na povrchy je rychlý a efektivní.

 2. Dalším a možná i hlavním pravidlem je, že se nesmíte moc unavit, takže se vůbec v tomhle ohledu neostýchejte a řekněte si doma o pomoc. S úklidem vám určitě rádi pomohou. Když tahle možnost nefunguje nezoufejte. Dnes si už i spousta nastávajících maminek objednává domů pomocnici na úklid.

3. Mít čistý a bezpečný domov bez bakterií není úplně snadné. Hlavní je, abyste byli šťastní, zdraví a s tím vám Dettol dokáže pomoci. Uvidíte sami, jak vám dítě bude vyrůstat, že čistota domova je nezbytná pro něho i pro celou vaši rodinu.

 

Mějte základní harmonogram úklidu vaší domácnosti, pokud to nestíháte, požádejte o pomoc rodinu nebo si objednejte paní na úklid. Budete si díky tomu moci užívat společné lásky, čistoty a bezpečí, a to je přeci to hlavní.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.